Дитячі змагання зі спортивного туризму

26 січня 2020 року на базі Миколаївської ЗОШ І – ІІІ ступеню №42 Миколаївської міської ради Миколаївським обласним Центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді проведено черговий тур відкритої Першості МОЦТКЕ УМ зі спортивного туризму, у молодшій віковій групі  на дистанції “ Смуга перешкод. Зв’язки ”.

В змаганнях взяли участь 47 зв’язок з 20 команд м. Миколаєва, м. Вознесенська, м. Олешки та районів Миколаївської області.

Юні туристи проходили смугу перешкод у зв’язках ( по 2-3 чол.) на дистанціях двох рівнів: І та ІІ класу залежно від свого досвіду та вмінь. Наші вихованці були кращими на дистанції І класу. Під керівництвом тренера Вагіної Юлії Валеріївни та завдяки своїй наполегливості Печенюк Віола та Кисельов Артем посіли І місце. Ігнатьєва Віра та Шолом Анастасія  стали третіми. Складніше за всіх було Ігнатьєву Анатолію, напарниця якого захворіла напередодні. Але ставши в пару з новеньким недосвідченим Лопатнюком Андрієм і взявши саму складну роботу на себе, він не розгубився та з честю пройшов випробування (14 з 37 зв'язок).

В командному заліку незаперечними  лідерами змагань стали дві команди з       м. Вознесенська:  “Непосиди”  та “Робінзони”, які посіли І та ІІ місце відповідно. Вихованці туристського гуртка «Десант» Палацу творчості учнів м. Миколаєва вибороли ІІІ місце. Взагалі-то наша команда виступає в цьому році стабільно на високому рівні і тримається на першому місці в Першості МОЦТКЕ УМ. Побажаємо подальших успіхів нашим спортсменам!

Категорія: Туристське багатоборство | Додав: Veta (30.01.2020)
Переглядів: 478 | Рейтинг: 0.0/0